Engravings

Number of items: 53

cca 1830 Az akkor friss találmánynak számító vasút bemutatása a magyar közönségnek. Rézmetszet. megjelent Schmid Antal: Fillértár mindennemű közhasznú isméretek terjesztésére / cca 1830 The fresh invetion the railway. Copper plate engraving 48x14 cm
10603.

8 000 HUF
20,89
22,22
cca 1750 Illusztráció A Garden of Celebrated Japanese and Chinese Paintings c. könyvből, fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapon apró foltokkal, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 20x32,5 cm
10604.

18 000 HUF
47,00
50,00
cca 1750 Illusztráció A Garden of Celebrated Japanese and Chinese Paintings c. könyvből, fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 20x32,5 cm
10605.

18 000 HUF
47,00
50,00
cca 1723 Prospect des Sallons in der mitten von der Orangerie zu Charlottenburg, rézmetszet, (in: Theatrum Europaeum), kis szakadásokkal, javított, hajtott, 34x43 cm
10606.

5 000 HUF
13,05
13,89
14
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta madarakkal, 12 db, színes litográfiák, közte szakadt, foltos, 32x42 cm
10607.

6 000 HUF
15,67
16,67
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta hüllőkkel,8 db, színes litográfiák, közte szakadt, foltos, 32x42 cm
10608.

4 000 HUF
10,44
11,11
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta halakkal, tengeri emlősökkel, 12 db, színes litográfiák, 32x42 cm
10609.

6 000 HUF
15,67
16,67
Vegyes élővilágos metszet tétel, 6 db, bogarak, pillangók, kagylók, tintahalak, ...stb, színes litográfiák, közte szakadt, sérült, 32x42 cm
10610.

3 000 HUF
7,83
8,33
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus heliogravűr, kézzel színezett, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 21,5x20 cm
10611.

46 000 HUF
120,10
127,78
1870-1890 Vegyes metszet tétel, 2 db: Milánói dóm, St. Márk bazilika Velencében, paszpartukban, 8x14 cm és 9x14 cm
10612.

1 400 HUF
3,66
3,89
cca 1850-1870 Vegyes metszet tétel, 3 db: Liebenstein und Sternberg romjai, Andernach, Raibl und der Fünfspitz, acélmetszetek, paszpartukban, közte foltos is, 12x17 cm és 19x28 cm közötti méretben.
10613.

1 600 HUF
4,18
4,44
cca 1896 Ékítmények I-IV., litografáltak, Bp., Pallas Nagy Lexikona, 23x31 cm
10614.

1 400 HUF
3,66
3,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.