Aelbert Cuyp (1620-1691) után metszette Wilhelm Woernle (1849-1916): Hollandi család, 1880-90 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Orsz. Magy. Képzőművészeti Társulat. Kissé sérült, foltos, kopott. Üvegezett, dekoratív, régi, kissé sérült fa keretben. 12,5x18 cm.
cca 1684 S. Maria di Loreta,(Ancona, St. Maria di Loreto), (in: J. Ch. Wagner : Delineatio Provinciarum Pannoniae Et Imperii Turcici In Oriente, Augsburg, (1684.), Koppmayer, rézmetszet, papír, paszpartuban, a két laprészt hátul összeragasztották, 24x33 cm
cca 1725 Kleiner, Salomon (1700-1761) - Corvinus, Johann August (1683-1738): Prospectus Aulae Caesarae, prout extra urbem versus orientem in oculos incurrit... /Prospect der Keyßerlichen Burg, wie solche von aussen gegen Auffang anzusehen. ..., Bécs, Hofburg, Lipót-szárny, Heldenplatz látképe, (Hofburg, Leopoldinischer Trakt, Heldenplatz), rézmetszet, papír, szakadt, 23x34 cm/
Kleiner, Salomon (1700-1761) - Corvinus, Johann August (1683-1738): Prospectus Aulae Caesarae, prout extra urbem versus orientem in oculos incurrit... /Prospect der Keyßerlichen Burg, wie solche von aussen gegen Auffang anzusehen. ..., View of Hofburg, Leopoldinischer Trakt, Heldenplatz (Wien), copper engraving, paper, damaged, 23x34 cm
cca 1866 Erzsébet királyné fogadja az országgyűlés küldöttségét, (Az országgyűlési küldöttségek fogadtatása császárné ő felsége által), In: Magyarország és a Nagyvilág 1866. 10. sz., 1866. január, fametszet, 23x32 cm
The Brasen Sea in Solomon's Temple/The section of the Brasen Sea in Solomon's Temple, Vol II. 2d. Gath X2 P 645., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, hajtott, kissé foltos, a szélein kis szakadásokkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, de ezek a sérülések a metszetet nem érintik, 33x44 cm, teljes: 40x50 cm.
Bécs, Carolina híd, Kávéház Vöröskői gróf Pálffy Fidél (1788-1864) tárnokmester, főkancellár címerével a kép alatt, a kőnyomatot készítő Wassenberg magyar és német nyelvő ajánlásával Pálffy Fidélnek. Kőnyomat, üvegezett keretben. 29x26 cm Keret mérete 44x39 cm
cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez" - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben.
Középen a hotel litografált látképével, Mayer's Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja", ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn" felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg