Printed Materials

Number of items: 273

1939 A Magyarországi Németek Szövetsége (Volksbund) alapszabályai 8p
14632.

2 000 HUF
19
cca 1940-1991 Színház, PraMo, Lakáskultúra, Ludas Matyi, Képes sport, Tükör, stb. Nagyrészben sérültek.
14633.

1 000 HUF
cca 1940 Gamma szorzótábla, Regiszteres spirál fűzéssel 27 cm
14634.

1 000 HUF
1940 Polgári Gazdasági Szövetkezet cégjegyzéke, 1940 tavasz-nyár, tájékoztató- és reklámfüzet, 48 p., tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval
14635.

2 400 HUF
1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos
14636.

1 400 HUF
1941 Viktória Filmszínház, Császártöltés, moziplakát, hajtásokkal, 41×29 cm
14637.

1 400 HUF
1941 Ifjú Repülő, a Magyar Szárnyak állandó melléklete. Szerk.: Jánosy István. Fekete-fehér képekkel, a címlapon Ingyen mutatványszám pecséttel, 10 p.
14638.

1941 Ifjú Repülő, a Magyar Szárnyak állandó melléklete. Szerk.: Jánosy István. Fekete-fehér képekkel, a címlapon "Ingyen mutatványszám" pecséttel, 10 p.

1 200 HUF
cca 1941-1944 5 db régi filmes újság (2 db Film Színház Irodalom és 3 db Délibáb)
14639.

1 800 HUF
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére. Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
14640.

3 400 HUF
9,19
10,00
1941 Alberto Vargas (1896-1982): Pin-up girl az Esquire amerikai magazinból, márciusi naptár lap. Ofszet nyomat, papír. Varoa Esq. jelzéssel. Lap alsó fele kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 34×22,5 cm
14641.

15 000 HUF
40,54
44,12
10
1941 Magyarországi Mutatványosok és Érdektársaik Egyesülete felhívás és tagsági igazolvány minta
14642.

2 000 HUF
1942 Pászortűz folyóirat XXVIII. évf. 5 száma (1.,2.,4., 9., 15.) Alapította: Reményik Sándor. Szerk.: Vásárhelyi Z. Emil. A gerinceken kis szakadásokkal, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
14643.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF