Printed Materials

Number of items: 273

cca 1930 Veranstaltungen und Festlichkeiten am Balaton prospektus
14608.

4 800 HUF
12,47
13,71
1930 A Magyar Királyi Országos Levéltár állandó kiállításának Katalógusa. 61p.
14609.

2 400 HUF
6,23
6,86
cca 1930-1940 I Tesori Artistici dellUngheria / Magyarország művészeti kincsei, olasz nyelvű, képes ismertető füzet, a borítón Jaschik Álmos illusztrációjával, 12 p., tűzött papírkötés + benne Budapest múzeumainak térképe
14610.

cca 1930-1940 I Tesori Artistici dell'Ungheria / Magyarország művészeti kincsei, olasz nyelvű, képes ismertető füzet, a borítón Jaschik Álmos illusztrációjával, 12 p., tűzött papírkötés + benne Budapest múzeumainak térképe

3 000 HUF
7,79
8,57
1930 A Hét képes hetilap 4 db száma
14611.

1 800 HUF
4,68
5,14
cca 1930 Ereklyés Országzászló Nagybizottsága címer  terve 21x34 cm kis gyűrődéssel
14612.

6 000 HUF
15,58
17,14
1931 Meghívó vadászatra, kitöltetlen, képeslap hátoldallal, szép állapotban
14613.

3 000 HUF
7,79
8,57
1932-1936 Német László: Tanú. 1-2., 4-9. számok, összesen 8 szám. Nem teljes, de közte I. évf. 1. sz. Papírkötésekben, a borítókon foltok, kis szakadások, a gerinceken és a borítókon javításokkal.
14614.

3 000 HUF
7,79
8,57
1932 Bp., Tóth András Gyermekkocsi- és Játékárú-üzem képekkel illusztrált árjegyzéke, levélként postázva, hajtva
14615.

4 000 HUF
10,39
11,43
cca 1934 Új térkép-árjegyzék az 1934-1935. évre, Kókai Lajos könyvkereskedés térkép-osztálya, 26 p., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos
14616.

4 000 HUF
10,39
11,43
1934-1938 Ezermester, repülős újság 6 száma:  Ezermester. Ismeretterjesztő képes folyóirat. I. évf. 10. sz., 1934. nov. Szerk.: Jánosy István, Schinzel Ferenc, Jánosy Albert.;  Ezermester. Aviatikai és ismeretterjesztő képes folyóirat. II. évf. 5-6. sz. 1935. jun-jul., 8 sz. 1935. szept. Szerk.: Jánosy István, Jánosy Albert. ;  Ezermester. Repülés. Haladás. IV. évf. 9. sz., IV. évf. 11. sz. 1937. nov., V. évf. 7. sz. 1938. jul. Szerk.: Jánosy István, Jánosy Albert.  Rendkívül izgalmas korabeli fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Eredeti papírkötésekben, változó állapotban.
14617.

4 000 HUF
10,39
11,43
1935 Die Muskete das blatt für kunst und humor. 1935. Nr. 22/23. XXX. Jahrgang. Maler Ludwig Koch Sondernummer. Wien, Rob Verlag, 45+1 p. Benne rendkívül gazdag képanyaggal, köztük lovas és katonai illusztrációkkal.   Ludwig Koch (1866-1934) osztrák lovas festő emlékszáma.
14618.

1 200 HUF
3,12
3,43
1936 A Modern Olimpiai Játékok, az Újság melléklete a berlini olimpiáról, sok képpel, hajtott, 16p
14619.

3 000 HUF
7,79
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.