Printed Materials

Number of items: 273

1951 Magyarország új arca. A Magyar Dolgozók Pártja II. kongresszusa alkalmából kiadja a Szikra Könyvkiadó. Kommunista propaganda kiadvány. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
14656.

2 000 HUF
11
1951-52 Az Út és cél c. emigráns hungarista lap 4 száma, benne cikkek az 1848-as forradalomról, Szálasi beszédéről, stb.
14657.

4 000 HUF
cca 1952 3 db hajós menükártya SS. Himalaya menu cards 22 cm
14658.

3 000 HUF
1952 A Béke és Szabadság olimpiai különszáma Helsinki olimpia
14659.

1 000 HUF
1955 Népsport XI. évf. 234. sz., 1955. nov. 28., a címlapon Magyarország (Aranycsapat) - Olaszország (2:0) labdarúgó-mérkőzés hírével, sérüléssel
14660.

2 000 HUF
1956.X.25 Zala, az MDP Zala megyei bizottsága és a megyei tanács lapjának rendkívüli kiadása a forradalom híreivel, 1 oldal, lapszéli szakadásokkal, 47,5x31 cm
14661.

1 400 HUF
cca 1958 Aeros nagycirkusz képes reklám prospektusa + versenypályázat kitöltetlen levelezőlapja
14662.

2 400 HUF
14663.

2 000 HUF
1959 A Budapesti Kandó Kálmán Híradás- és Műszeripari Technikum évkönyve az 1958-1959. iskolai évről. Szerk.: Dr. Janovszky Antal. 84 p., kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
14664.

2 000 HUF
cca 1959 Cs. Horváth Tibor, Korcsmáros Pál: A három testőr (Alexandre Dumas után). Képregény, eredetileg folytatásban megjelent a Füles folyóiratban, utólag egybekötve. Papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap utólag kiszínezve.
14665.

1 200 HUF
cca 1960-1970 Vegyes különféle prospektus, közte háztartási gépek is, kb. 20 db.
14666.

2 000 HUF
cca 1960-1970 FMK Háztartási Miexer, használati leírása, 17 p.
14667.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF