Printed Materials

Number of items: 273

14668.

800 HUF
cca 1960 Karl Liebknecht német kommunista politikus életéről összeállított gyűjtemény, újságkivágásokból, kézzel írt szövegekkel / Collection of newspaper cutouts
14669.

1 000 HUF
cca 1960-2000 Klf jegyek és bérletek. Közlekedési, koncert.
14670.

1 000 HUF
25
cca 1960 3 db Nagyváradi Állami Színház magyar nyelvű előadások programfüzet: Noszty fiú esete Tóth Marival, Dankó Pista, Kaviár és lencse
14671.

1 800 HUF
1961 Népsport 1961-es évfolyamának 10 száma, a címlapokon ismert, neves sportesemények híreivel, közte labdarúgó mérkőzésekével is, változó állapotban, közte szakadozott.
14672.

8 000 HUF
1961-1962 Ruhaipar folyóirat 4 db száma (VII. évf. 8. sz., VIII. évf. 1., 3., 5. sz.), Bp., Ruhaipari Tervező Vállalat-Népszava Lapkiadó, fekete-fehér képekkel illusztrálva
14673.

6 000 HUF
1962-1966 Világesemények dióhéjban 1962/10.sz. (63/10.sz, 66/3.sz, 66/5.sz, 66/6.sz) Bp., Kossuth Könyvkiadó.
14674.

1 000 HUF
cca 1963 A Madách Színház Hamlet előadásáról szóló füzet (rendező: Vámos László, főszerepben: Gábor Miklós). Írta és összeáll.: Koltai Tamás. Bp., Révai-ny., 40 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált, tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
14675.

1 000 HUF
14676.

1 000 HUF
1964 Könyvkötő doboz és tokkészítő szakrajz mintalapok, az iparitanuló iskolák I_II_III. osztálya számára, Munkaügyi Minisztérium. Kopott mappában.
14677.

800 HUF
13
1965-1983 Földrajzi értesítő. XIV. évf. 1. füzet, XXIV. évf. 2. füzet, XXXI. évf. 2-3. füzet, XXXII. évf. 3-4. füzet. Papírkötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis szakadással.
14678.

1 000 HUF
1965 Ózdi Kohászati Művek képes bemutató füzet és jegyzetfüzet 2 db rézkarccal. Műbőr borítással
14679.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF