Printed Materials

Number of items: 273

1978 Magyar Államvasutak (MÁV) Nemzetközi vasúti összeköttetések menetrendje 1978-1979.
14704.

1 400 HUF
1979 Wrestling. Dale Martin Promotions LTD. present Extravaganza 79 at Wembley Arena. Fekete-fehér fotókkal illusztrált angol nyelvű programfüzet.
14705.

1979 Wrestling. Dale Martin Promotions LTD. present Extravaganza '79 at Wembley Arena. Fekete-fehér fotókkal illusztrált angol nyelvű programfüzet.

1 000 HUF
cca 1980 Alfa Romeo autókat bemutató képes prospektus, olasz nyelvű reklámkiadvány, kissé kopott, foltos borítóval
14706.

3 000 HUF
cca 1980-1990 Dorka várépítő játék leírása, képekkel illusztrált útmutató, a borítón firkával
14707.

1 800 HUF
cca 1980 Csepel Művek kerékpár kezelési- és karbantartási útmutató, 16 p., kihajtható, lyukasztással
14708.

1 200 HUF
cca 1980-1990 Lancia Delta autó ismertető prospektusa, német nyelvű reklámkiadvány, színes képekkel gazdagon illusztrált
14709.

5 000 HUF
cca 1980-1990 5 db gőzmozdonyokat ábrázoló kártya, három nyelven feliratozva, 24x10 cm
14710.

1 000 HUF
cca 1980 Hungarikumok, 13 db fekete-fehér képtábla, 26x20 cm
14711.

1 200 HUF
cca 1980-1990 Az Állami Pénzverő jelvény katalógusa, 10 db színes fotóval, kissé sérült, foltos kiadói mappában
14712.

1 800 HUF
Tarbay Ede: A három nővér. Oktatási segédanyag. Jurij Ikesa meseregénye alapján írta: - -. Bp., 1980., Népművelési Intézet Oktatási osztály. Papírkötés. Megjelent 120 példányban.
14713.

3 000 HUF
1980 Étlap, Tower étterem, Hilton Bp., magyar-angol-német nyelven, kopott bőrkötésben, utolsó lap kissé sérült, 42x23 cm
14714.

5 000 HUF
1981 Bp., Cirkusz 81, 10 éves az új Fővárosi Nagycirkusz, képes ismertető füzet, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval
14715.

1981 Bp., Cirkusz '81, 10 éves az új Fővárosi Nagycirkusz, képes ismertető füzet, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF