2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1940 Polgári Gazdasági Szövetkezet cégjegyzéke, 1940 tavasz-nyár, tájékoztató- és reklámfüzet, 48 p., tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval