Books: Architecture, Art

Number of items: 252

Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
16766.

1 800 HUF
Romváry Ferenc: Csontváry. Debrecen,é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, magyar, angol és német nyelven, jó állapotban.
16767.

1 800 HUF
Barangolás az építészet világában. Szerk.: Pozdora Zsuzsa. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16768.

1 800 HUF
Szabadi Judit: Rippl-Rónai. Bp.,1993, Corvina. Harmadik kiadás. Magyar, angol, német és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, néhány ceruzás bejelöléssel.
16769.

1 400 HUF
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval.
16770.

1 400 HUF
16771.

1 200 HUF
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel, ex libris-szel.
16772.

1 200 HUF
Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Angol és magyar nyelven. Kiadói Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
16773.

1 200 HUF
Jean Effel 2 könyve: Az ember teremtése. + Ádám és Éva. Bp., 1957, Magvető. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos.
16774.

1 000 HUF
Lissák György: A formáról. Bp.,, Láng kiadó. Kiadói kartonálásban, bontatlan csomagolásban
16775.

1 000 HUF
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I-II. köt. Bp.,1934., Dante. Gazdag fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16776.

1 600 HUF
Éber László: Művészeti Lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Szerk: - - .Bp., 1926, Győző Andor. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel. + Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája I-II. kötet. Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Bp., 1930-1931. Győző Andor. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Kiadói kissé kopott egységes aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egy kijáró táblával.
16777.

2 400 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF