Books: Architecture, Art

Number of items: 252

Székely Zoltán: Madarász Viktor. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16791.

1 200 HUF
Farkas Zoltán: Csók István. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással.
16792.

1 200 HUF
Bényi László: Koszta József. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1959., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadásokkal.
16793.

1 200 HUF
Lajta Edit: Brocky Károly. 1807-1855. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
16794.

1 200 HUF
Henszlmann Lilla: Strobl Alajos. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1955., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadásokkal.
16795.

1 200 HUF
Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. Pécs,2010,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16796.

1 000 HUF
Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Magyarországi miniatúrák. Szerk.: Dr. Veres Gáborné. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, ötnyelvű bevezetővel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott kiadói karton dísztokban.
16797.

1 800 HUF
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp.,(1938),Rózsavölgyi és Társa, 349+1 p.+XLV+1 t. +XXXII,XXXV-XXXVI t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Könyvnapi propaganda kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, egy képtábla hiányzik.
16798.

1 200 HUF
16799.

1 000 HUF
Színes rajz - Colour drawing. 199. okt. 22-nov 33. országos minirajz kiállítás. National exhibiton of miniature drawings. Bp., 1999., Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16800.

1 000 HUF
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.
16801.

800 HUF
Hont Ferenc: Magyar színháztörténet. Szerk. és a bevezetést írta: - -. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány, ceruzás aláhúzásokkal.
16802.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF