Books: Architecture, Art Number of items: 252
2407356
16742
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1978 Kunvári Lilla szobrászművész gyűjteményes kiállítási katalógusa. A művész, Kunvári Lilla (1897-1984) által dedikált. + Petrás István (1904-1980) fotóművész 12 db fotója Kunvári Lilla munkáiról, a hátoldalakon feliratozva, a fotók nagyrészén a művész sajátkezű soraival, aláírásaival, 18x24 cm és 17x17 cm közötti méretben
2517061
16743
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2518311
16744
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kemendi Ágnes: Festőnövények. Bp., 1989. Móra. Kiadói kartonálásban
1 200 HUF
2499532
16745
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barabás Jenő-Gilyén Sándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2517011
16746
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tellinger István. Szerk.: Dobrik István. A Miskolci Galéria Könyvei 6. Miskolc,1996,Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
A művész, Tellinger István (1940-2008) grafikusművész által dedikált példány.
1 800 HUF
2518973
16747
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Takáts Gyula: Rippl-Rónai József emlékkiállítás. Kaposvár, 1957, Rippl-Rónai Múzeum. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2520166
16748
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Whiteley, Linda: Van Gogh élete és művészete. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2517702
16749
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dorner, Alexander: Vincent van Gogh. Blumen und Landschaften. Zehn farbige Tafeln und acth Abbildungen nach Ölgemälden und Zeichnungen. Berlin, 1937, Woldemar Klein. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal és színes képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
1 000 HUF
2515391
16750
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kovács Ákos (szerk.): Korniss Dezső - Illuminációk. Hatvan, 1978, Hatvany Lajos Múzeum. 48p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2517429
16751
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Petényi Katalin(szerk.): Kovács Margit Gyűjtemény, Szentendre. H.n., é.n., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2411537
16752
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szíj Rezső: Tallós-Prohászka István. Szerkesztette: Kajetán Endre. Illusztrált. Mosonmagyaróvár, Mosonmagyaróvári Városi Tanács, 1979. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. 2521160
16753
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Major Máté: Amerigo Tot. Dedikált! Bp., 1971. Corvina. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035