Books: Architecture, Art

Number of items: 252

16670.

2 000 HUF
16671.

2 600 HUF
7,03
7,65
Weichinger Károly: Középületek. Kézirat. Változatlan utánnyomás. Bp, 1962, Tankönyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16672.

800 HUF
Vágvölgyi B. András: Tokyo Underground. Előtanulmány és kollázs. Bp., 2004., Ulpius. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói karton kötésben.
16673.

1 800 HUF
16674.

5 000 HUF
Gink Károly (1922-2002): 300 fénykép az életműből. H.n., 2004, Folpress. Az örökösek közül kettő személy által aláírt (Gink Károlyné v. Gink Judit és Miszlivetz Sára). Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16675.

2 600 HUF
7,03
7,65
10 db művészeti könyv, album, nagyon jó állapotban. El Kazovszkíj, Gedő Ilka, Passuth Krisztina, Swierkiwicz, Vallomások a vonalról, Pintér Szonja, Tóth Menyhért, stb.
16676.

3 200 HUF
8,65
9,41
Geskó Judit (szerk.): Van Gogh Budapesten. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. 538p. Kiállítási katalógus, többek közt Vincent van Gogh, Czóbel Béla, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón töréssel.
16677.

3 000 HUF
Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1943), Athenaeum, 1 t.+XXXII+2+126+4 p. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16678.

2 200 HUF
5,95
6,47
Szalai Tibor (1958-1998) életműkiállítása. Tibor Szalai (1958-1998) an exhibition of his oeuvre. Szerk.: Sulyok Miklós. Bp., 2001., Budapest Galéria-Kortárs Művészeti Intézet - Modern Művészetért Alapítvány. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16679.

2 000 HUF
Lyka Károly: Magyar művészet. 1800-1850. Bp., 1942., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt papír védőborítóban.
16680.

2 000 HUF
Művészeti Könyvtár tétel, 3 db. Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1910, Lampel R. Könyvkereskedése. Tizenhat melléklettel, három hasonmással és hatvan szövegbe nyomott képpel. Kopott kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. + Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály I.-II. kötet. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kopott kartonált papírkötésben. Az első kötetnek leszakadt a hátsó borítója.
16681.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF