Books: Architecture, Art

Number of items: 252

2 db építész könyve: Vadász György: Architektúra. Vallomások. BP., 1999. KIjárat, kiadói kartonálásban +  Makovecz Imre: Tervek, épületek, írások 1989-2009 Szerk.: Gerle János. Bp., 2011 Serdián Kft. Kiadói papírkötés,
16682.

1 200 HUF
16683.

3 000 HUF
Wehner Tibor: Wagner János. A művész, Wagner János által aláírt! Bp., 2020, Körmendi. 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16684.

2 600 HUF
7,03
7,65
István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.
16685.

4 800 HUF
12,97
14,12
Corvinen Bilderhandschriften au der Bibliothek des Königs Matthias Corvinus. Zusammenstellung, Enführung und Katalog von Ilona Berkovits. Bp.,1963,Corvina. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói kopott, kissé sérült kartontokban, de alapvetően a könyv jó állapotban. Német nyelvű, számozott (130./450) példány.
16686.

3 000 HUF
Kaii Higashiyama. Tokyo, 1985. Kiadói vászon kötésben, papír tékában.
16687.

3 000 HUF
Wehner Tibor bevezetőjével: Kántor Lajos. Bp., 2008. Körmendi kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
16688.

2 000 HUF
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Nagyon gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés,
16689.

2 000 HUF
Campbell, James W. P.: A tégla világtörténete. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16690.

4 000 HUF
David J. Brown: Hidak - Háromezer éve harcban a természettel. Bp., 2004. Kossuth Kiadói kartonált papírkötés
16691.

3 000 HUF
A művészet története - A huszadik század. Bp., 2001. Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval
16692.

3 000 HUF
Morvay Péter - Pesovár Ernő: Somogyi táncok. Bp., 1954, Művelt Nép. 316 p. 3 t. (képek), 3 t. (kotta, kihajtható), 7 térk. (kihajtható). Szövegközti rajzokkal, kottákkal. Kiadói félvászon-kötésben,
16693.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF