Books: Architecture, Art

Number of items: 252

F.I.L.M. A magyar avant-garde film története és dokumentumai. Szerk.: Peternák Miklós. Dosszié. Bp.,1991,Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
16658.

2 600 HUF
7,03
7,65
Haiman-Kner György: A nyomtatott betű művészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1942, Officina. Benne 31 egészoldalas táblával. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16659.

2 000 HUF
Barcsay Jenő: Munkám, sorsom, emlékeim. Bp., 2000, Magyar Képzőművészeti Főiskola. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16660.

1 400 HUF
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp., képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16661.

1 600 HUF
Szentiványi Árpád: Visszapillantás. Válogatás fél évszázad munkáiból. Kaposvár, 1996, szerzői magánkiadás. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lapon gyűrődésekkel. Megjelent 500 példányban.
16662.

2 000 HUF
Féner Tamás: Fények által homályosan Almási Miklós előszavával. Scriptor füzetek 10. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Számos, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16663.

2 000 HUF
Brenner György: Tizenötmillió. Scriptor füzetek 4. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16664.

2 000 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
16665.

1 000 HUF
16666.

1 000 HUF
Béres András: A nádudvari fekete kerámia. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 6. Debrecen, 1965, Déri Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, rajzokkal. A rajzokat Menyhárt József festőművész készítette. Kiadói papírkötés. Dobrossy István (1946-2015.) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár egykori igazgatójának, Miskolc díszpolgárának névbejegyzésével.
16667.

1 200 HUF
Veres László: A Bükk hegység üveghutái. Officina Musei 2. Miskolc, 1995., Hermann Ottó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16668.

2 400 HUF
Weichinger Károly: Rimanóczy Gyula (1903-1958) Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
16669.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF