Books: Architecture, Art Number of items: 252
2494571
16658
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
F.I.L.M. A magyar avant-garde film története és dokumentumai. Szerk.: Peternák Miklós. Dosszié. Bp.,1991,Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
2 600 HUF
2515531
16659
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haiman-Kner György: A nyomtatott betű művészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1942, Officina. Benne 31 egészoldalas táblával. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
2 000 HUF
2515888
16660
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barcsay Jenő: Munkám, sorsom, emlékeim. Bp., 2000, Magyar Képzőművészeti Főiskola. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2510880
16661
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp., képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
2517176
16662
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szentiványi Árpád: Visszapillantás. Válogatás fél évszázad munkáiból. Kaposvár, 1996, szerzői magánkiadás. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lapon gyűrődésekkel. Megjelent 500 példányban.
2 000 HUF
2517181
16663
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Féner Tamás: Fények által homályosan Almási Miklós előszavával. Scriptor füzetek 10. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Számos, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2517178
16664
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Brenner György: Tizenötmillió. Scriptor füzetek 4. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2515544
16665
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
2515551
16666
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2494073
16667
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Béres András: A nádudvari fekete kerámia. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 6. Debrecen, 1965, Déri Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, rajzokkal. A rajzokat Menyhárt József festőművész készítette. Kiadói papírkötés.
Dobrossy István (1946-2015.) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár egykori igazgatójának, Miskolc díszpolgárának névbejegyzésével.
1 200 HUF
2491990
16668
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Veres László: A Bükk hegység üveghutái. Officina Musei 2. Miskolc, 1995., Hermann Ottó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2520011
16669
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Weichinger Károly: Rimanóczy Gyula (1903-1958) Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035