Books: Architecture, Art

Number of items: 252

Techniques of the worlds great painters. szerk: Waldemar Januszczak London, 1987. New Burlington. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16694.

Techniques of the world's great painters. szerk: Waldemar Januszczak London, 1987. New Burlington. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

2 800 HUF
7,57
8,24
H. Kolba Judit: Egyházak kincsei Magyarországon. Hapák József fotóival. Bp., 2008, Kossuth. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16695.

2 400 HUF
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú egszvászonkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az eredeti foltos elülső borítót az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták, a címlapon és két másik lapon firkával, az utolsó előtti lap foltos, az utolsó lap sérült, javított.
16696.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kárai Petra, Veszprémi Nóra (szerk.): München / Magyarul - Magyar művészek Münchenben 1850-1914. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. 337 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Szinyei Merse Pál, Ferenczy Károly, Hollósy Simon, Vaszary János, László Fülöp, Benczúr Gyula, Csók István, Frank Frigyes műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16697.

3 000 HUF
Gellér Katalin, Keserű Katalin: A Gödöllői Művésztelep. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kőrösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Remsey Jenő műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16698.

1 400 HUF
Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig. Bp., 2004, Corvina. Nagyon gazdag képanyaggal, többe közt Csernus Tibor, Mácsai István, Ország Lili, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László, Szobotka Imre, Kádár Béla, Faragó Géza, Berkes Antal műveivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16699.

2 000 HUF
Szervátiusz Klára (szerk.): Szervátiusz Tibor. Bp., 2009, Mikes Kiadó-Szervátiusz Alapítvány. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16700.

2 000 HUF
Gellér Katalin, Keserű Katalin: A Gödöllői Művésztelep. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kőrösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Remsey Jenő műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, vetemedett borítóval és könyvtesttel.
16701.

1 600 HUF
Nagy Ildikó (szerk.): Jakovits József emlékkiállítása. Ernst Múzeum. Bp., 1996, Műcsarnok. 215p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16702.

2 000 HUF
Alistair Duncan, Georges de Bartha: Jugendstil und Art Déco Bucheinbände. 1880-1940. München, 1989, Wilhelm Heyne Verlag, 200 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
16703.

3 200 HUF
8,65
9,41
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+13 t. (hiányos). Kiadói sérült, illusztrált karton mappában, intézményi bélyegzőkkel.
16704.

2 200 HUF
5,95
6,47
Zichy Mihály, a rajzoló fejedelem. A szentpétervári Ermitázs és a Magyar Nemzeti Galéria közös kiállításának katalógusa. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2007., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16705.

Zichy Mihály, a "rajzoló fejedelem". A szentpétervári Ermitázs és a Magyar Nemzeti Galéria közös kiállításának katalógusa. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2007., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF