https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Purgatórium. El Kazovszkij kiállítása. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1994. június 11. - augusztus 21. Kiállítási katalógus. 20p. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16730.

Purgatórium. El Kazovszkij kiállítása. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1994. június 11. - augusztus 21. Kiállítási katalógus. 20p. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16731.

2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16732.

Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Weimar Klassikerstätten im Bild. Weimar, 1980. Műbőrmappa, kissé kopottas állapotban.
16733.

Weimar Klassikerstätten im Bild. Weimar, 1980. Műbőrmappa, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
16734.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., én., Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Papírkötésben. Kissé sérült gerinccel és hátsó borítóval
16735.

Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., én., Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Papírkötésben. Kissé sérült gerinccel és hátsó borítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel
16736.

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus
16737.

Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Magyar pásztorfaragások + A magyar nép bútorai. Bp., 1972. Corvina. Kiadói kartonálásban
16738.

Magyar pásztorfaragások + A magyar nép bútorai. Bp., 1972. Corvina. Kiadói kartonálásban

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Vegyes katalógus tétel, 2 db:  1979 Paizs Goebel festőművész emlékkiállítása. Szentendre, Szentendrei Művésztelepi Galéria.;  1979 Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. Hódmezővásárhely-Bp., FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár-FIM Studió. Kajári Gyula (1926-1995) által dedikált példány.;
16739.

Vegyes katalógus tétel, 2 db: 1979 Paizs Goebel festőművész emlékkiállítása. Szentendre, Szentendrei Művésztelepi Galéria.; 1979 Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. Hódmezővásárhely-Bp., FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár-FIM Studió. Kajári Gyula (1926-1995) által dedikált példány.;

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Richard Whelan: Robert Capa. Bp., 1990, Interpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16740.

Richard Whelan: Robert Capa. Bp., 1990, Interpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
16741.

Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment