Books: Architecture, Art Number of items: 252
2400516
16839
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marosi Ernő: A román kor művészete. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2414568
16840
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
G. Aggházy Mária: Olasz és spanyol mesterek szobrai. Bp., 1977, Magyar Helikon / Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2418128
16841
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927., Singer és Wolfner, 270+2 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
1 200 HUF
2414707
16842
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
The life & Times of Vincent van Gogh. Hn., é.n., Shooting Star Press. Idegennyelvű. Kiadói kartonált könyvecske, papírborítóban. 2400583
16843
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2400554
16844
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2400607
16845
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Albert Gleizes: A kubizmus. Fordította: Miklósi Judit. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2348811
16846
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára 2 db kiadványa. Bozóky Mária: Giacometti. Bp., 1972, Corvina. Papírkötés. + Dávid Katalin: Moore. Bp., 1973 Corvina. Papírkötés.
1 200 HUF
2320057
17000
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2315027
17002
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2320741
17005
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2216751
17008
407
Books: Architecture, Art
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035