Number of items: 416

10000.

2 400 HUF
6,90
8,05
Aknay János (1949-): Szentendre (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (18/18). 24x30 cm
10001.

18 000 HUF
51,72
60,40
Almády István (?-): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm
10002.

20 000 HUF
57,47
67,11
Almády István (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 80x60 cm
10003.

15 000 HUF
43,10
50,34
Almády István (?-): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50x60 cm
10004.

10 000 HUF
28,74
33,56
10005.

50 000 HUF
143,68
167,79
10006.

46 000 HUF
132,18
154,36
10007.

9 500 HUF
27,30
31,88
10008.

3 000 HUF
8,62
10,07
10009.

5 000 HUF
14,37
16,78
Bajor Ágost (1892-1958): Vár (Dunakanyar?). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 13×9 cm
10010.

3 000 HUF
8,62
10,07
17
10011.

36 000 HUF
103,45
120,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.