Number of items: 416

Baranyai (b) András (?-): Athletics. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm
10024.

Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm

30 000 HUF
84,75
96,77
Barba Péter (1914-1991): Mária, 1943. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm
10025.

36 000 HUF
101,69
116,13
Barta István (1892-1976): Háztetők, 1964. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 32x22,5 cm
10026.

9 500 HUF
26,84
30,65
Batári László (1920-1997), 3 db mű: A II. világháborúban, a Don-kanyarban fagyhalálban elhunyt magyar katona portréja. Ceruza papír. Jelzett. Egyik lap szélén apró szakadással, egy másik lap kissé foltos. (3x) 24×17 cm
10027.

9 000 HUF
25,42
29,03
Batári László (1920-1997): Egy délután Vaján. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé kopott fa keretben, 110×130 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10028.

60 000 HUF
169,49
193,55
Batári László (1920-1997): Szigligeti táj. Szén, papír, jelzett. Lap szélén apró szakadásokkal. 21,5×30,5 cm
10029.

5 000 HUF
14,12
16,13
10030.

5 000 HUF
14,12
16,13
B. Séday Mária (1925-2009): Könnyed mozdulatok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 20×21 cm
10031.

12 000 HUF
33,90
38,71
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm
10032.

4 000 HUF
11,30
12,90
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló négyes. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×17 cm
10033.

4 400 HUF
12,43
14,19
B. Séday Mária (1925-2009): Alföldi táj . Olaj, farost, jelzett. Élénél kissé sérült fa keretben. 40×59,5 cm
10034.

16 000 HUF
45,20
51,61
B. Séday Mária (1925-2009): Würtz Ádám (1927-1994) grafikusművész portréja . Olaj, farost, jelzett, sérült (festék lepergéssel). Sarkaiban kissé sérült, üvegezett fa keretben. 27×21,5 cm
10035.

8 000 HUF
22,60
25,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.