Number of items: 416

10120.

20 000 HUF
56,50
64,52
Fóth Ernő (1934-2009): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 50×70 cm
10121.

95 000 HUF
268,36
306,45
Friedrich István (?-?): Tátrafüred, 1895. Akvarell, papír, jelzett, 12×15 cm
10122.

1 000 HUF
2,82
3,23
Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben. 29,5x38 cm
10123.

3 400 HUF
9,60
10,97
Für Emil (1967-): Ördögök (cím nélkül), 2004. Ceruza, papír, jelzett, 43×61 cm
10124.

12 000 HUF
33,90
38,71
Gábor Móric (1889-1987): Patrona Hungariae. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív fa keretben, 54×31 cm
10125.

30 000 HUF
84,75
96,77
29
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): San Vito Chietino 1929. Fametszet, papír, jelzett, kissé foltos, kissé sérült antik keretben, 29x22 cm
10126.

8 000 HUF
22,60
25,81
10127.

10 000 HUF
28,25
32,26
Gál János (1894-1976): Nyári és őszi erdő. Olaj, fa. Egyik jelzett. Korának megfelelő állapotban, keret nélkül. 22x16 cm
10128.

18 000 HUF
50,85
58,06
Gallé Tibor (1896-1944): Blagow, 1918 (I. világháború). Akvarell, papír, jelzett és datált (Gallé Tibor 1918), üvegezett fa keretben, 19,5×13,5 cm
10129.

10 000 HUF
28,25
32,26
Gellérné B Éva (1956-): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68,5×47,5 cm
10130.

1 800 HUF
5,08
5,81
Gellér B. István (1946-2018): Lelet. Litográfia, papír, jelzett, számozott (60/80). Paszpartuban. 41x48 cm
10131.

22 000 HUF
62,15
70,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.