Number of items: 416

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Törésnyomokkal. 30x44 cm
10144.

26 000 HUF
70,27
76,47
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Pihenő hölgy a réten. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált. Dekoratív, sérült keretben. 44x62 cm
10145.

22 000 HUF
59,46
64,71
18
Győrffy Sándor (1951-): Villanások No. 2, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. 22x22 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 87. oldal.
10146.

10 000 HUF
27,03
29,41
H. Páll Ilona: Falikép Festett, vászon 90x50 cm
10147.

7 000 HUF
18,92
20,59
Hajnal János (1913-2010): Dante Paradiso C.I. 63-64, illusztráció. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm.
10148.

8 000 HUF
Hajnal János (1913-2010): Munkások (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, 70x50 cm.
10149.

4 000 HUF
13
Halasi Horváth István (1904-1994): Táj, 1926. Pasztell, karton jelzett. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm
10150.

14 000 HUF
37,84
41,18
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/30), 42x25,5 cm
10151.

20 000 HUF
54,05
58,82
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.ex. jelzéssel, lap alján kisebb szakadással, 35x25 cm
10152.

15 000 HUF
40,54
44,12
Keith Haring (1958-1990): Cím nélkül, 1989. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. 56×56 cm / Keith Haring (1958-1990): Untitled, 1989. Offset on paper. Signed with printed signature. 56×56 cm
10153.

36 000 HUF
97,30
105,88
10154.

48 000 HUF
129,73
141,18
Hárencz János (1899-1969): Táj lovakkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6×8 cm
10155.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF