Number of items: 416

10000.

2 400 HUF
6,78
7,74
Aknay János (1949-): Szentendre (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (18/18). 24x30 cm
10001.

18 000 HUF
50,85
58,06
Almády István (?-): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm
10002.

20 000 HUF
56,50
64,52
Almády István (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 80x60 cm
10003.

15 000 HUF
42,37
48,39
Almády István (?-): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50x60 cm
10004.

10 000 HUF
28,25
32,26
10005.

50 000 HUF
141,24
161,29
10006.

46 000 HUF
129,94
148,39
10007.

9 500 HUF
26,84
30,65
10008.

3 000 HUF
8,47
9,68
10009.

5 000 HUF
14,12
16,13
Bajor Ágost (1892-1958): Vár (Dunakanyar?). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 13×9 cm
10010.

3 000 HUF
8,47
9,68
17
10011.

36 000 HUF
101,69
116,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.