Number of items: 416

10012.

12 000 HUF
33,90
38,71
10013.

18 000 HUF
50,85
58,06
10014.

12 000 HUF
33,90
38,71
Balog Marianna (1967-): Sekret. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10015.

8 000 HUF
22,60
25,81
Balog Marianna (1967-): Harmony. Olaj, vászon, jelzett, 70×50 cm
10016.

6 000 HUF
16,95
19,35
Balog István (Ştefan Balog): Alba Iulia (Gyulafehérvár). Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel, üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm
10017.

3 200 HUF
9,04
10,32
Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 20,5x17,5 cm
10018.

15 000 HUF
42,37
48,39
Balogh László (1930-2002): Akasztottak. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 16x26,5 cm
10019.

17 000 HUF
48,02
54,84
Balogh László (1930-): Heine: Tengeri kísértet. Linórc, papír, jelzett, 26x20 cm paszpartuban.
10020.

3 000 HUF
8,47
9,68
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban.
10021.

4 200 HUF
11,86
Bálint Endre (1914-1986): Atomkereszt. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10022.

3 600 HUF
10,17
11,61
10023.

55 000 HUF
155,37
177,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.