Number of items: 416

Csavlek András (1942-): Szentgyörgy hegy 970. Linómetszet, papír, 28x39 cm, jelzett, keretben.
10072.

4 000 HUF
10073.

40 000 HUF
108,11
117,65
Csepregi Anita (1985-): Vonalkornis Akril, vegyes farost, jelzett, 40x30cm
10074.

10 000 HUF
27,03
29,41
Csikós András (1947-2006): Ajtó. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 30,5×23 cm
10075.

7 000 HUF
18,92
20,59
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm
10076.

11 000 HUF
29,73
32,35
Csohány Kálmán (1925-1980): Betlehemesek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (47/50), paszpartuban. 17x11,5 cm
10077.

5 000 HUF
16
Csókfalvy Raffay Sándor (?-?): Patak az erdőben Olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 60x70 cm
10078.

16 000 HUF
43,24
47,06
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, karton, jelzett. 25x32 cm
10079.

1 800 HUF
Csurgói Máté Lajos (1931 - 2001): Badacsony. Rézkarc, papír, jelzett, törésvonallal, 29x39 cm
10080.

3 000 HUF
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szigligeti dombok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 29,5×48 cm
10081.

4 000 HUF
Czibor Ildikó (1969- ): New Sam. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
10082.

12 000 HUF
32,43
35,29
Czibor Ildikó (1969- ): Xiton. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
10083.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF