Number of items: 467

Vágh-Weinmann Mihály (1899-1986): Tanya. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 22x26,5 cm
10437.

9 000 HUF
25,42
29,03
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 42x31 cm
10438.

3 000 HUF
8,47
9,68
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Gödöllő, 1980. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x27 cm
10439.

3 000 HUF
8,47
9,68
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): A végtelen, 1980. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 21x30 cm
10440.

3 000 HUF
8,47
9,68
10441.

10 000 HUF
28,25
32,26
Várdombi Nagy Krisztián Kinva (1976-): Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
10442.

Várdombi Nagy Krisztián "Kinva" (1976-): Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm

7 000 HUF
19,77
22,58
Várdombi Nagy Krisztián Kinva (1976-): Tanya. Olaj, karton, jelzett, keretben, 34,5×50 cm
10443.

Várdombi Nagy Krisztián "Kinva" (1976-): Tanya. Olaj, karton, jelzett, keretben, 34,5×50 cm

6 000 HUF
16,95
19,35
Várdombi Nagy Krisztián Kinva (1976-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10444.

Várdombi Nagy Krisztián "Kinva" (1976-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm

5 000 HUF
14,12
16,13
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Törökrózsa. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott: 45/100. Üvegezett fa keretben. 42,5x22 cm
10445.

3 000 HUF
8,47
9,68
Várkonyi János (1947-): Az udvari festő, 1978. Pasztell, papír. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 44×53 cm
10446.

15 000 HUF
42,37
48,39
9
Varsányi Pál (1902-1990): Macska. Alumíniummetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 17x20 cm
10447.

2 800 HUF
7,91
9,03
Várszegi Tamás (1946-): Malom. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x45 cm
10448.

9 000 HUF
25,42
29,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.