Number of items: 466

10450.

2 400 HUF
Végvári Beatrix (1958-): Otthon, ház? Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 53,5×53,5 cm
10451.

16 000 HUF
43,24
47,06
Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 29,5x19,5 cm
10452.

2 800 HUF
7,57
8,24
Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989. Rézkarc, ofszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×23 cm
10453.

1 800 HUF
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
10454.

4 000 HUF
Vidéky Brigitta (1911-2017): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm
10455.

5 500 HUF
14,86
16,18
10456.

4 000 HUF
Vinkler László (1912-1980): Női alakok 1958. Vegyes technika, papír, jelzett,üvegezett fa keretben, 30×20 cm
10457.

12 000 HUF
32,43
35,29
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe rózsaszínben. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 1656/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 1656/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm
10458.

70 000 HUF
189,19
205,88
Andy Warhol (1928-1987): Superman Litográfia, papír. Sorszámozot 54/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
10459.

60 000 HUF
162,16
176,47
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 889/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 889/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm
10460.

70 000 HUF
189,19
205,88
Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm
10461.

32 000 HUF
86,49
94,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF