Number of items: 467

Várszegi Tamás (1946-): Tanya. Olaj, farost. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 33,5x33,5 cm
10449.

6 000 HUF
16,95
19,35
10450.

2 400 HUF
6,78
7,74
Végvári Beatrix (1958-): Otthon, ház? Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 53,5×53,5 cm
10451.

16 000 HUF
45,20
51,61
Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 29,5x19,5 cm
10452.

2 800 HUF
7,91
9,03
Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989. Rézkarc, ofszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×23 cm
10453.

1 800 HUF
5,08
5,81
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
10454.

4 000 HUF
11,30
12,90
Vidéky Brigitta (1911-2017): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm
10455.

5 500 HUF
15,54
17,74
10456.

4 000 HUF
11,30
12,90
Vinkler László (1912-1980): Női alakok 1958. Vegyes technika, papír, jelzett,üvegezett fa keretben, 30×20 cm
10457.

12 000 HUF
33,90
38,71
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe rózsaszínben. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 1656/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 1656/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm
10458.

70 000 HUF
197,74
225,81
Andy Warhol (1928-1987): Superman Litográfia, papír. Sorszámozot 54/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
10459.

60 000 HUF
169,49
193,55
Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 889/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 889/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm
10460.

70 000 HUF
197,74
225,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.