Number of items: 467

Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett a dúcon. Számozott (10/). Sérült. Paszpartuban. 15x40 cm
10289.

1 200 HUF
3,39
3,87
Orosz István (1941-1999): Vágrét Pista fest. Vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, törésnyomokkal, 52×32 cm
10290.

4 000 HUF
11,30
12,90
Osváth Miklós (1935-2004): Falusi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×42,5 cm
10291.

4 400 HUF
12,43
14,19
Oszter Dezső (1955-): Lovak. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Budapesti Képzőművészeti Kft. címkéjével, 40×70 cm
10292.

36 000 HUF
101,69
116,13
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
10293.

4 000 HUF
11,30
12,90
Ősz Dénes (1915-1980): Józsefhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 20×29 cm
10295.

3 000 HUF
8,47
9,68
P. Bak János (1913-1981): Anya gyermekével. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 39,5×32,5 cm
10296.

7 000 HUF
19,77
22,58
1911 Páldy Zoltán (1884-1939): Léda. Linómetszet, papír, megjelent: Modern Magyar Képtár, kiadja a Művészház (Művészeti Egyesület), 17×23,5 cm
10297.

6 000 HUF
16,95
19,35
Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm
10298.

5 500 HUF
15,54
17,74
Pap(p) Henrik (1864-1910): Portré (Önarckép?). Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 17,5x13 cm.
10299.

2 600 HUF
7,34
8,39
Parádi Katalin (1970-): Divatterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
10300.

1 800 HUF
5,08
5,81
Pásztor Gábor (1933-2012): Bartók Béla emlékére. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 51,5x38,5 cm. Lap bal alsó sarkában törényommal.
10301.

7 000 HUF
19,77
22,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.