Number of items: 467

Louis Stuijfzand (?-): Járókelő 4. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban, 18×18 cm
10363.

3 000 HUF
8,47
9,68
Subkégel Gyula (1907-?): Udvarlás. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva. Jelzett. Foltos. 29x20,5 cm Üvegezett fa keretben
10364.

8 000 HUF
22,60
25,81
10365.

28 000 HUF
79,10
90,32
Sugár Gábor (1976- ): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm
10366.

20 000 HUF
56,50
64,52
Peter Sulo (1984-): Arckép, 2007. Akril, papír, jelzett a hátoldalán, 59x42 cm. / Peter Sulo (1984-), Slowakian painter: Portrait, 2007. Acrylic on paper, signed on the reverse, 59x42 cm
10367.

10 000 HUF
28,25
32,26
Sulyok Gabriella (1939-): Népdal. Rézkarc, foltmaratás, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 23,5x24,5 cm.
10368.

6 000 HUF
16,95
19,35
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat (próba) jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm
10369.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm

28 000 HUF
79,10
90,32
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm
10370.

7 000 HUF
19,77
22,58
Szabados János (1937-): Héja. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és címkéjével. Kissé sérült fa keretben, 50×70 cm
10371.

14 000 HUF
39,55
45,16
10372.

2 000 HUF
5,65
6,45
Szabó Péter (1969-): Fáid 1990. Olaj, farost. Jelzett, 50,5x38 cm
10373.

12 000 HUF
33,90
38,71
Szabó Tamás (1952-): Ovidius és a szfinx, 1999. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 36,5x54,5 cm / Mixed technique on paper. Framed with glass.
10374.

32 000 HUF
90,40
103,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.