Number of items: 467

Pór Bertalan (1880-1964): Vázlat. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 14×20 cm
10314.

4 400 HUF
12,43
14,19
Pörge Gergely (1858-1930): Pásztorok nyájjal. Ceruza, papír, jelzett, jobb felső sarkában sérült. 16,5×24,5 cm
10315.

5 000 HUF
14,12
16,13
14
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Lapszéli apró foltokkal. 64×49 cm.
10316.

5 000 HUF
14,12
16,13
Prihoda István (1891-1956): Karnevál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap alján kisebb szakadással. 43×56,5 cm.
10317.

7 000 HUF
19,77
22,58
Prokop Péter (1919-2003): Az ősz szépsége, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 54,5×61,5 cm
10318.

30 000 HUF
84,75
96,77
13
Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm.
10319.

8 000 HUF
22,60
25,81
Püspöky István (1950-2018). A Kékszakállúhoz, 1980. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 27x28,5 cm.
10320.

7 000 HUF
19,77
22,58
Rába Judit (1983-): Időgócok/11, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat pb. jelzéssel. 55,5×41,5 cm
10321.

5 000 HUF
14,12
16,13
Rácz Kálmán (1908-1994): Pacelli bíboros áldása (távirat terv díszes iniciálékkal), 1935. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 29×21 cm
10322.

12 000 HUF
33,90
38,71
Raszler Károly (1925-2005): Nyugtalanul őszül, Radnóti, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 37,5×54 cm
10323.

Raszler Károly (1925-2005): "Nyugtalanul őszül", Radnóti, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 37,5×54 cm

6 000 HUF
16,95
19,35
Raszler Károly (1925-2005): Bartók utolsó, No. 3 zongoraversenyéhez, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 49,5x39,5 cm. Lapméret: 63,5x50 cm
10324.

8 000 HUF
22,60
25,81
Raszler Károly (1925-2005): Marx Károly. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 39×30 cm
10325.

2 600 HUF
7,34
8,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.