Paintings and graphics Number of items: 466
2429776
10314
402
4400
Other collectibles
Pór Bertalan (1880-1964): Vázlat. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 14×20 cm
4 400 HUF
2473836
10315
402
Other collectibles
Pörge Gergely (1858-1930): Pásztorok nyájjal. Ceruza, papír, jelzett, jobb felső sarkában sérült. 16,5×24,5 cm
5 000 HUF
2429513
10316
402
Other collectibles
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Lapszéli apró foltokkal. 64×49 cm.
5 000 HUF
2429520
10317
402
Other collectibles
Prihoda István (1891-1956): Karnevál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap alján kisebb szakadással. 43×56,5 cm.
7 000 HUF
2472657
10318
402
30000
Other collectibles
Prokop Péter (1919-2003): Az ősz szépsége, 1972.
Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 54,5×61,5 cm
30 000 HUF
2467509
10319
402
Other collectibles
Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm.
8 000 HUF
2467488
10320
402
Other collectibles
Püspöky István (1950-2018). A Kékszakállúhoz, 1980. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 27x28,5 cm.
7 000 HUF
2475213
10322
402
Other collectibles
Rácz Kálmán (1908-1994): Pacelli bíboros áldása (távirat terv díszes iniciálékkal), 1935. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 29×21 cm
12 000 HUF
2452217
10323
402
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): "Nyugtalanul őszül", Radnóti, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 37,5×54 cm
6 000 HUF
2467458
10324
402
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): Bartók utolsó, No. 3 zongoraversenyéhez, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 49,5x39,5 cm. Lapméret: 63,5x50 cm
8 000 HUF
2452143
10325
402
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): Marx Károly. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 39×30 cm
2 600 HUF
2452149
10326
402
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): Engels. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 39×30 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035