Number of items: 467

Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
10241.

2 400 HUF
6,78
7,74
10242.

12 000 HUF
33,90
38,71
Marich Géza (1913-1985): Folyóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 29×40 cm
10243.

3 000 HUF
8,47
9,68
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, karton, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm
10244.

50 000 HUF
141,24
161,29
Markos András (1950-2020): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm
10245.

10 000 HUF
28,25
32,26
Marsovszky Endre (1916 - 1989): Táj, tóval. Akvarell, papír, Jelzett. üvegezett keretben 26x37,5 cm
10246.

10 000 HUF
28,25
32,26
Martyn Ferenc (1899-1986): Léda emlékére, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 39/100. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 38,5×29 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. 39/100.
10247.

24 000 HUF
67,80
77,42
Frans Masereel (1889-1972): Gyülekezők, 2 db fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16,5×11 cm
10248.

2 000 HUF
5,65
6,45
Frans Masereel (1889-1972): Paradicsommadár, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10249.

1 000 HUF
2,82
3,23
Frans Masereel (1889-1972): Felfegyverkezve, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10250.

1 000 HUF
2,82
3,23
Frans Masereel (1889-1972): Őserdőben, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10251.

1 000 HUF
2,82
3,23
Frans Masereel (1889-1972): Újhold, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10252.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.