Number of items: 466

Redő Ferencz (Redő Ferenc, 1913-2012): Budai Nagy Antal krónikája - Történelmi mozaikok I. linómetszetek. Haránt alakú album, a linók verzóján névjegy méretű lapon a kép nyomtatott címe. Félvászon kötésben. 20x25 cm.
10327.

7 000 HUF
18,92
20,59
Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm
10328.

2 800 HUF
7,57
8,24
10329.

800 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989): Dudamuzsika. Rézmetszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 49x18 cm.
10330.

14 000 HUF
37,84
41,18
31
Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm
10332.

Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán "Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja" bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm

3 000 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Női alak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24,5×16 cm
10333.

8 000 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Nő lanttal. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24,5×15,5 cm
10334.

8 000 HUF
Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (50/8). Üvegezett fa keretben, 15×19 cm
10335.

5 000 HUF
Rozanits Tibor (1931-): Festő műtermében. Fametszet, papír, jelzett a metszet alatt nyomtatva, dekoratív fa keretben, 14×19 cm
10336.

1 800 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Cím nélkül. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50x65 cm
10337.

20 000 HUF
54,05
58,82
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm
10338.

9 000 HUF
24,32
26,47
Rubint Ávrahám Péter (1959-): 2002.10.14. Vegyes technika, karton, jelzett, keretben. 21x26 cm
10339.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF