Books: Architecture, Art

Number of items: 213

René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben
16717.

1 000 HUF
Martin M. May: Great Art Glass Lamps. Tiffany, Duffner & Kimberly, Pairpoint, and Handel. Atglen, PA, 2003, Schiffer Publishing Ltd. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16718.

2 000 HUF
18
Wittek Zsolt (szerk.): Jegyzett magyar festőművészek almanachja. 1800-1914. Adattár. Debrecen, 2005, Orlikon. 319+8 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16719.

2 000 HUF
Fajó János: Az én mesterem. Kassák műhelyében. Bp., 2003, Vince. 89 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16720.

2 000 HUF
Hoog, Michel: Robert Delaunay. Bp., 1983, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Diehl, Gaston: Fernand Léger. Bp., 1985, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16721.

1 400 HUF
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória/Cello Press. 255p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16722.

2 000 HUF
Diehl, Gaston: Vasarely. Körner Éva előszavával. Ford.: Havas Lujza. Bp., 1979, Corvina. 100 p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16723.

1 200 HUF
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Ford.: Kovács Vera et al. Bp. 1976, Corvina. 550 p. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16724.

1 200 HUF
Vayer Lajos: A rajzművészet mesterei. XIV-XVIII. század. A Szépművészeti Múzeum régi külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. + Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei. XIX-XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., é.n., Corvina. Második kiadás. Egészoldalas reprodukciókkal, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2700, ill. 2100 példányban.
16725.

1 400 HUF
Zdenek Hrdlicka, Venceslava Hrdlicková: Japanische Gartenkunst. Praha, 1981, Artia. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16726.

2 400 HUF
Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910s in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16727.

Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910's in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

1 800 HUF
Mednyánszkytól Barcsayig. Modern magyar művészet a Keresztes-gyűjteményben. From Mednyánszky to Barcsay. Modern Hungarian Art in the Keresztes Collection. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 2010, Saranszki Art Solutions. 176 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16728.

2 400 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF