Books: Architecture, Art

Number of items: 213

Karel Appel over Karel Appel. Karel Appel (1921-2006) festőművész által aláírt! Amsterdam, 1971, Triton Pers. Kiadói paíprkötés. / with Karel Appels autograph!
16585.

Karel Appel over Karel Appel. Karel Appel (1921-2006) festőművész által aláírt! Amsterdam, 1971, Triton Pers. Kiadói paíprkötés. / with Karel Appel's autograph!

20 000 HUF
54,05
58,82
16586.

6 000 HUF
Kieselbach gyűjtemény. Magyar festészet. 1900-1945. A képeket vál. szerk., és a szöveget írta: Szabadi Judit. Bp., 1996., Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16587.

7 000 HUF
18,92
20,59
Lantos Ferenc: Vizuális kalandozások I-II. 2 db spirálozott katalógus, jó állapotban.
16588.

7 000 HUF
18,92
20,59
16589.

6 000 HUF
16590.

5 000 HUF
Dr. Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XLIX. kötete. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.). 240 p + 25 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
16591.

4 200 HUF
11,35
12,35
16592.

3 000 HUF
Dr. Ernst Zimmermann: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 14. Auflage. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. 9+384+(14) p. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
16593.

4 800 HUF
12,97
14,12
Az erdélyi magyar színészet hőskora 1792-1821. Nagy Lázár visszaemlékezései. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. In: Erdélyi Ritkaságok. Kolozsvár, 1939, Minerva. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16594.

3 000 HUF
Felvinci Takáts Zoltán: Keleti művészeti kiállítás 1942. Kolozsvár, Minerva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16595.

2 800 HUF
7,57
8,24
Müller Árpád festőművész. Bp., 1998, Szerző. Müller Árpád (1961-2006) által aláírt! Számozott példány: 826/4000. Kiadói papírkötés.
16596.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF