Books: Architecture, Art

Number of items: 213

Murádin Jenő: A Ferenczy-család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Ferenczy Károly, Noémi, Béni és Valér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
16621.

1 000 HUF
Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Képtár Kiállításai. Bp., Forum-Nyomda. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
16622.

1 000 HUF
16623.

4 000 HUF
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16624.

1 200 HUF
Brepohl, Erhard: Iparművészeti zománctechnika. Ford.: Dr. Oberfrank Ferenc. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. 214 p. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16625.

1 400 HUF
Dr. Toborffy Géza: A M. Kir. Mezőgazdasági Múzeum épületcsoportjának műtörténelmi vonatkozásai. Bp., Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, szakadásokkal.
16626.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Szőnyi Ottó: Magyar műemlékek. A Szepesség és Sáros vármegye műemlékei. Bp., 1929, Historia melléklete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16627.

1 000 HUF
Herman Lipót: A művészasztal. Képzőművészeti Alap Kiadóváll., 1958. Kiadói egészvászon kötés.
16628.

1 000 HUF
Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.
16629.

1 000 HUF
16630.

2 000 HUF
16631.

1 000 HUF
16632.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF