Books: Architecture, Art

Number of items: 213

Lenkei Júlia: Mozdulatművészet. Magvető Könyvkiadó , 1993. Papír, puha kötésben
16609.

4 000 HUF
16610.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16611.

1 800 HUF
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16612.

1 800 HUF
Boros László: A pécsi székesegyház a 18. században. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott.
16613.

1 200 HUF
Mihalik Sándor: Szentpéteri József ötvösmester élete, önéletírása, művei. Bp.,1954. Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon kötésben
16614.

1 200 HUF
A rilai kolostor ikonjai. Szerk.: Jordan Szokolov. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 11 t (3 hiányzik) + 4+4+4+4 p. Magyar, német, angol és francia nyelvű kísérőszöveggel, színes reprodukciókkal, kissé kopott kiadói papírmappában.
16615.

800 HUF
A Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 42. Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.
16616.

1 200 HUF
Oberfrank Ferenc: Az aranyművesség története. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés.
16617.

1 400 HUF
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16618.

1 600 HUF
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. A szerző, Jakobovits Miklós (1936- 2012) Munkácsy Mihály-díjas romániai magyar festőművész, művészeti író által Tolnay Tibor (1932-2009) nagyváradi magyar festőművész, grafikusnak dedikált! H.n., 1993, Literatus Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többe közt Ziffer Sándor, Mattis Teutsch János, Mikola András, Jándi Dávid és más erdélyi és nagybányai művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16619.

2 400 HUF
El Kazovszkij. Emeletes képek. Kiállítási katalógus, Szinyei Szalon, 2000. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16620.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF