1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hoog, Michel: Robert Delaunay. Bp., 1983, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Diehl, Gaston: Fernand Léger. Bp., 1985, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.