Books: Architecture, Art

Number of items: 213

Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, kissé szakadt zsugorfóliában..
16693.

3 000 HUF
Murádin Jenő: Fadrusz: Két szobor száz éve. Kolozsvár, 2002, Polis-Gloria. 107p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16694.

1 200 HUF
Maurer Dóra: Rézmetszet, rézkarc. Műhelytitkok. Bp., 1976, Corvina. Kiadói papírkötés.
16695.

1 200 HUF
Bachman Gábor. Építészeti festmények. Építészeti modellek 1990-1994. Bp., Ludwig Múzeum. 59p. Bachman Gábor műveinek, terveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16696.

1 000 HUF
2 db művészeti kiadvány: Xavier Costa Clavell: Picasso. Picasso Museum. Barcelona, é.n., Escudo de Oro. 20. kiadás. 93 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Picasso műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Valérie Mettais: Your visit to Orsay. Versailles, 1999, Art Lys. Angol nyelven. 191p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Monet, Gauguin, Van Gogh műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16697.

1 600 HUF
3 db, elsősorban erdélyi színházzal kapcsolatos könyv: Herepei János: A kolozsvári színház és színészet történetéből. Kolozsvár, 2005, Művelődés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Enyedi Sándor: Déryné erdélyi színpadokon. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, sérült kötéssel, előzéklap és címlap kissé foltos. + Kálmán Vera: Emlékszel még... Kálmán Imre élete. Bp., 1985, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16698.

1 200 HUF
Kolozsváry Marianna: Román György. Bp, 2001, Román György Alapítvány és PolgArt. 325 p. Oeuvre-katalógus. Színes és fekete-fehér képekkel, Román György műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16699.

1 400 HUF
Az Év fotói. Pictures of the Year 1992. Bp., 1993. Pelikán .Kiadói papírkötésben.
16700.

1 200 HUF
Wehner Tibor: Kerámia, textil, üveg. Bp., 2015, Napkút Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
16701.

2 600 HUF
7,03
7,65
Die Zeichnungen von Matthias Grünewald. Herausgegeben von Max I. Friedländer. Berlin, 1927, G. Grotesche Verlagsbuchhandlung. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16702.

Die Zeichnungen von Matthias Grünewald. Herausgegeben von Max I. Friedländer. Berlin, 1927, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

1 000 HUF
Ék Sándor: Szabadságunk köszöntése. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Félvászon kötésben, sérült gerinccel.
16703.

1 200 HUF
Gogol: Egy őrült emlékiratai-Boris László illusztrálta. Budapest 1999. Wolfpress Kiadó. Reprint kiadás.
16704.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF