Books: Architecture, Art

Number of items: 213

István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.
16705.

4 800 HUF
12,97
14,12
10 db művészeti témájú könyv: 7 db Vásárhelyi őszi tárlat; Új Művészet 1999; 20 év, a Magyar Festők Társasága jubileuma 1995-2015; Stúdió 1990-1991. Képekkel gazdagon illusztrálva.
16706.

4 000 HUF
7 db művészeti témájú könyv: Koncz András: A hetvenes években fotókat csináltunk; Sinkovits Péter: Szabadság a rendben. Válogatott interjúk; Lajta Gábor (dedikált!); Andrási Gábor: Veszelszky Béla; Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002; 2 db Méhes László kiállítási katalógus. Képekkel gazdagon illusztrálva, jó állapotban.
16707.

4 000 HUF
5 db művészeti témájú könyv: Bán András, Novotny Tihamér: Bukta Imre; Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002 (a szerző által dedikált!); Molnár Sándor kiállítási katalógus; Egri Mária: Györfi Sándor (a szerző által dedikált!); PAF / Pintér András Ferenc. Képekkel gazdagon illusztrálva, jó állapotban.
16708.

3 000 HUF
Géczi Zoltán (szerk.): Fotók, amelyek megváltoztatták az évszázadot. én. Pannon literatúra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16709.

1 200 HUF
Az Új Idők kézimunka könyve: Kötés és horgolás Bp.,1935, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés,
16710.

1 000 HUF
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
16711.

1 200 HUF
Balázs Dercsényi - Gábor Hegyi - Ernő Marosi - József Török: Catholic Churches in Hungary. Bp., 1992. Hegyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16712.

2 000 HUF
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat gyanánt. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. 35p. Kiadói papírkötésben, hátsó borító és utolsó néhány (?) lap hiányzik, sérült gerinccel.
16713.

1 200 HUF
Rados Jenő: A magyar klasszicizmus építészete feladataink tükrében. (Tipológia). Bp, 1943, Franklin-Társulat Nyomdája. Különlenyomat a Zádor Anna és Rados Jenő A klasszicizmus építészete Magyarországon című mű második részéből. Papírkötésben, meglazult kötéssel. Kihajtható térkép-melléklettel. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált
16714.

1 200 HUF
Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal és ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16715.

1 000 HUF
Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé kopott félvászon kötésben
16716.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF