Books: Architecture, Art

Number of items: 213

16633.

1 000 HUF
Jean Effel: Amikor az állatok beszéltek. Bp., 1957. Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötésben.
16634.

1 200 HUF
14
Miháltz Pál festőművész retrospektív kiállítása. Szerk.: Katona László. Bp., 1969, Ernst Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.
16635.

800 HUF
Dr. Rados Jenő: Az ócsai református templom. Különlenyomat a Technika 1939. évi 2.-4. számából..Bp., 1937, Stádium. 16 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, borító széle kissé foltos, aporó szakadással.
16636.

Dr. Rados Jenő: Az ócsai református templom. Különlenyomat a "Technika" 1939. évi 2.-4. számából..Bp., 1937, Stádium. 16 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, borító széle kissé foltos, aporó szakadással.

1 200 HUF
Kiss Éva, Horváth Hilda: Kozma Lajos, az iparművész. Lajos Kozma, the Designer. (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. 76 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16637.

900 HUF
2,43
2,65
Murádin Jenő: Katz Márton, Agricola Lídia. Egy művészcsalád Nagybányán. Bp., 2004, Print Páros Bt. 62+32 p. Fekete-fehér fotókkal, színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16638.

1 000 HUF
Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi/Font. 12 t. Kissé kopott kiadói papírmappában. 208/300. számozott példány, aláírás nélkül!
16639.

2 000 HUF
Simon Wilson: Surrealist painting. NY, 1991. Phaidon. Kiadói papírkötésben
16640.

1 200 HUF
Pamer Nóra: Art nouveau a belga építészetben. Bp.,1979., Műszaki Könyvkiadó. 207 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
16641.

1 000 HUF
Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti könyvtár. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 224 p.+16 t.+ 3 hasonmás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, apró kopásnyomokkal a borítón és gerincen, kissé foxing foltos előzéklappal, de alapvetően jó állapotban.
16642.

2 200 HUF
5,95
6,47
18
Magyarországi szöveges falvédők a 19. és a 20. században. Hatvany Lajos Múzeum füzetei 7. Hatvan, 1980, Hatvany Lajos Múzeum. 89 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel, kopásnyomokkal.
16643.

1 000 HUF
Anikó Borsos Prihoda: Malerei Graphik. München, 1987. Kiadói kartonálásban
16644.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF