https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 213
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2381834
16741
401
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2334208
16742
401
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
2 000 HUF
2381771
16743
401
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2381843
16744
401
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2358355
16745
401
0
2400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2358398
16746
401
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2348995
16747
401
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.
The item is not available
2337385
16748
401
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2337212
16749
401
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2337205
16750
401
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2466584
16751
401
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Starting price:
2 000 HUF
2463820
16752
401
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Király Jenő: Filmelmélet. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. 307 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 832 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment