Árvai Mária, Zsoldos Emese (szerk.): ,,...a világból a fényeket...". Ország Lili levelezése. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 526 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Gömöry Judit, Veszprémi Nóra, Szücs György (szerk.): A Művészház 1909-1914. Modern kiállítások Budapesten. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. Többségében színes képekkel, Rippl-Rónai, Vaszary János, Kernstok Károly, Tihanyi Lajos, Boromisza Tibor, Berény Róbert, Márffy Ödön, Czigány Dezső, Kmetty János, Ferenczy Károly, László Fülöp, Réth Alfréd, Bíró Mihály stb. műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált terjedelmes kiállítási katalógus. 264 p. Kiadói papírkötés.
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.