Books: Architecture, Art

Number of items: 153

16631.

13 000 HUF
35,14
38,24
Woldemar von Seidlitz: Leonardo da Vinci. Wien,1935,Phaidon. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
16632.

1 000 HUF
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16633.

1 800 HUF
16634.

1 200 HUF
16635.

4 000 HUF
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16636.

1 000 HUF
4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16637.

4 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Forgács, Éva: El Kazovszkij. Új Művészet Könyvek 9. Angol nyelven.;  Strucz János: Janus félúton. Kortárs Művészeti Tanulmányok 1.; Passuth Krisztina: Tranzit. Új Művészet Tanulmányok. 2.;  Vayer Lajos: A Pszychomachia és a Legenda Aurea. Perro Della Francesca arezzói freskóciklusának ikonológiai problémái. Új Művészet Tanulmányok 3.; Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én.-1996-1999., Új Művészet Kiadó. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16638.

3 400 HUF
9,19
10,00
Póczy-Szelényi: Magyarok ezer esztendeje Rómában. H. Vladár Ágnes dedikálásával. Veszprém, 2000. Magyar képek. Az első oldalon folt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
16639.

2 000 HUF
Jankovich Júlia: Ferenczy Noémi. Budapest, 1983. Corvina,160 fotóval illusztrálva + A Ferenczy család művei a székesfehérvári gyűjteményekben.
16640.

1 400 HUF
23
16641.

1 800 HUF
Hárs Éva: Martyn Ferenc + Láncz Sándor: Martyn Ferenc ötven rajza. KIadói papírkötésben
16642.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF