Books: Architecture, Art

Number of items: 153

3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16583.

12 000 HUF
32,43
35,29
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16584.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16585.

8 000 HUF
Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben
16586.

4 000 HUF
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!
16587.

5 000 HUF
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
16588.

3 000 HUF
16589.

3 000 HUF
16590.

8 500 HUF
22,97
13
16591.

8 500 HUF
22,97
18
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16592.

8 000 HUF
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16593.

8 000 HUF
16594.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF