Books: Architecture, Art Number of items: 153
2281332
16607
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1890 Művészi ipar. V. évf. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és a Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Pasteiner Gyula, Radisics Jenő. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, VI+2+236+2+10+2 p.+ III t. (III-V.) Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, két hiányzó táblával (I-II. t.)
1 000 HUF
2288994
16608
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
2312625
16609
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Borsos Miklós gyűjeményes kiállítása. Bp., 1976.
1 800 HUF
2312630
16610
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rozsda. Rozsda Endre grafikái. Bp., 2001. Szépművészeti Múzeum. 414p. Kiadói kartonálásban
4 000 HUF
2285915
16611
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2288728
16612
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés kissé szakadozott papír védőborítóval.
1 600 HUF
2288641
16613
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vahtang Beridze: Gudiasvili. Fordította: Előd Nóra. Bp.,1974,Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szakadt védőborítóval. Megjelent 3250 példányban.
2288697
16614
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2288692
16615
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2288720
16616
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
2 000 HUF
2290637
16617
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
2311120
16618
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Volkmar Essers: Henri Matisse. Köln, 1986, Taschen. Német nyelven, 96 p. Kiadói papírkötés, többségében színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035