Books: Architecture, Art

Number of items: 153

1890 Művészi ipar. V. évf. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és a Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Pasteiner Gyula, Radisics Jenő. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, VI+2+236+2+10+2 p.+ III t. (III-V.) Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, két hiányzó táblával (I-II. t.)
16607.

1 000 HUF
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sothebys Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16608.

Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

3 000 HUF
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Borsos Miklós gyűjeményes kiállítása. Bp., 1976.
16609.

1 800 HUF
Rozsda. Rozsda Endre grafikái. Bp., 2001. Szépművészeti Múzeum. 414p. Kiadói kartonálásban
16610.

4 000 HUF
16611.

1 000 HUF
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés kissé szakadozott papír védőborítóval.
16612.

1 600 HUF
Vahtang Beridze: Gudiasvili. Fordította: Előd Nóra. Bp.,1974,Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szakadt védőborítóval. Megjelent 3250 példányban.
16613.

800 HUF
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16614.

1 400 HUF
16615.

1 000 HUF
Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
16616.

2 000 HUF
16617.

4 000 HUF
Volkmar Essers: Henri Matisse. Köln, 1986, Taschen. Német nyelven, 96 p. Kiadói papírkötés, többségében színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált.
16618.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF