Books: Architecture, Art

Number of items: 153

16708.

1 000 HUF
Golovics Lajos - Kiss Mihály: Alkotótáborok, művésztelepek 1981. H.n., 1982, Népművelési Intézet. Kiadói papír kötésben.
16709.

800 HUF
Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
16710.

1 600 HUF
Kun Imre: Harminc év művészek között. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben.
16711.

1 400 HUF
Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1975, Corvina. Második átdolgozott kiadás, készült 6400 példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16712.

900 HUF
2,43
2,65
Magyar Vilmos A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára XIII. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda,(Stephaneum-ny.),189+3 p. Második, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
16713.

1 800 HUF
Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről, és haláláról. Fordította: Szalai Sándor. 240 képpel. Budapest, 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 287 p. A kiadói papírborítója hiányzik! A borító szélei, sarkai kopottak. Laza kötéssel.
16714.

1 000 HUF
Fabriczy Kornél kisebb dolgozatai. Fordította Rózsaffy Dezső. Bp., 1915, MTA. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
16715.

1 000 HUF
Perthuison,Michel: Petites maisons sans étage. Paris, é.n. Ch. Massin. Tervrajzok, alaprajzok, táblákon, kissé sérült félvászon kötésben
16716.

2 000 HUF
16717.

1 000 HUF
Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. (Pokoljárás). Bp., én., Magvető. Második, bővített kiadás.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16718.

1 000 HUF
16719.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF