Books: Architecture, Art Number of items: 153
1544617
16696
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1980 Labirintus - Ország Lili kiállítása, kiállítási katalógus, Budapesti Történeti Múzeum, 38p. Számos reprodukcióval illusztrált.
2312617
16697
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fülep Lajos: Magyar művészet. Első kiadás. Felvágatlan. Bp., 1923. Athenaeum. Kiadói papírkötésben
1 600 HUF
2312574
16698
386
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
B. Varga Sándor (szerk.): Művész életrajzok, kortárs magyar képzőművészek. 1978, Képcsarnok. Kiadói papírkötés 2312560
16699
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., é.n. Rózsavölgyi. Kiadói félvászon kötésben
1 000 HUF
2287127
16700
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
North Russian Architecture. Translated from the Russian by Kathleen Cook. [Moszkva, 1972,Progress Publishers.] Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2270947
16701
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szervátius Tibor, Fényképezte: Sára Sándor, 1978, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
2308942
16702
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bunte Welt der Antiquitäten. Prag, 1978, Artia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven.
1 600 HUF
2115563
16703
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+
A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+
A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
1 200 HUF
1461202
16704
386
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
2 200 HUF
1461209
16705
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
1970100
16706
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2247059
16707
386
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hencze Tamás. Kiállítási katalógus. Bp., 2008, Fővárosi Képtár/Kiscelli Múzeum Templomtér. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035