https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 153
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2314274
16583
386
0
12000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
12 000 HUF
2256719
16584
386
0
12000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Starting price:
12 000 HUF
2253727
16585
386
0
8000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2314507
16586
386
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2314049
16587
386
0
5000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2314561
16588
386
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2314502
16589
386
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2237770
16590
386
0
8500
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Starting price:
8 500 HUF
2220032
16591
386
0
8500
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
Starting price:
8 500 HUF
2237712
16592
386
0
8000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
Starting price:
8 000 HUF
2237597
16593
386
0
8000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
8 000 HUF
2224137
16594
386
0
8000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
Catalogue number:
Here you can follow which item is up in the room. You can bid for the item at the item details.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment