Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014),Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt zsugorfóliában.
Dobroviczki T. Attila, Fabényi Júlia et alii: Párhuzámos Avantgarde. Pécsi Műhely. 1968-1980. Parallel Avant-garde. Pécs Workshop. 1968-1980. Kiállítási katalógus. Bp., 2017., Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói, kihajtható, plakát mérető papírborítékkal.
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.