https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 153

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16583.

3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,96
USD
Number of bids:
8
Hammer price:
16 000 HUF
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16584.

Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,96
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
12 000 HUF
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16585.

Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben
16586.

Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!
16587.

Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
14,49
EUR
,
17,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
16588.

Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
16589.

Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16590.

Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
24,64
EUR
,
29,72
USD
Number of bids:
13
Hammer price:
28 000 HUF
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
16591.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
24,64
EUR
,
29,72
USD
Number of bids:
18
Hammer price:
17 000 HUF
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16592.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
8 000 HUF
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16593.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
8 500 HUF
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16594.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
8 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment