Number of items: 498

10024.

11 000 HUF
31,88
38,46
Baska József (1935-): Formák, 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat, autográf ajándékozási sorokkal, 60×80 cm, papír, 45×50 cm
10025.

10 000 HUF
28,99
34,97
Batári László (1920-1997), 2 db mű egy keretben: Felsőörs (Balaton). Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 2x9×12,5 cm
10026.

6 000 HUF
17,39
20,98
Batthyány jelzéssel: Színpadon. Olaj, karton. Kopott fa keretben. 40x30 cm
10027.

3 000 HUF
8,70
10,49
17
M. Bender 2016 jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, fehér fa keretben, hátulján is jelzett, 38,5x58 cm
10028.

4 200 HUF
12,17
14,69
M Bender jelzéssel: Arany-vörös csendélet. Akril, applikáció, karton, fa keretben, 46x44 cm
10029.

4 000 HUF
11,59
13,99
M Bender jelzéssel: Őszi levelek. Akril, applikáció, karton, fa keretben, 30x40 cm
10030.

4 000 HUF
11,59
13,99
Bene Géza jelzéssel: Ház a fák mögött. Vegyes technika, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
10031.

7 000 HUF
20,29
24,48
Berecz András (1929-2010): Portré, 1971. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 42×29 cm
10032.

7 500 HUF
21,74
26,22
Beregszászy Tamás (1967-): Alkony a tanyán. Olaj, farost, jelzett, egyedi keretben, 21×30 cm
10033.

6 000 HUF
17,39
20,98
Bernáth Aurél jelzéssel: Férfi portré. Kétoldalas mű. hátoldala női akt. Vegyes technika, papír, lap alján apró szakadással, hátoldalán ragasztás nyomaival, 42x30,5 cm
10034.

3 000 HUF
8,70
10,49
Beron Gyula (1885-1971): Balatoni komp. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 29×40 cm
10035.

3 000 HUF
8,70
10,49

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.